Ahmet Nur Çebi: Kimse, Beşiktaş'ın hocasına X diyemez

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlıların divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

0 Yorum Sercan Yılmış
Ahmet Nur Çebi: Kimse, Beşiktaş'ın hocasına X diyemez

REKLAM

Beşiktaş, bugün divan kurulu düzenledi. Siyah beyazlılarda düzenlenen divan kurulunda konuşan başkan Ahmet Nur Çebi, birçok konuda açıklamalarda bulundu. Çebi, pandemi sürecinde TFF'nin UEFA ve FIFA kararlarına karşı yanında olmadığını söyledi. 

İşte Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları: 

Pandemi büyük sıkıntılar yaratıyor. Hem iletişim hem de ekonomik anlamda. Bununla da mücadele edeceğiz. Yönetim kurulu ekibimden çok memnunum, çalışıyorlar, mücadele ediyorlar.

Birkaç yöneticimiz Kovid-19'a yakalandı, bir yönetim kurulu üyemiz hastanede. Babasını bile kaybeden bir arkadaşımız var. Pandemide verdiğimiz bu mücadele saygıyla karşılanmalı, takdir edilmeli.

Aidatları başkaları tarafından yatırılan genel kurul üyelerine bunun tüzük olarak doğru olmadığını bildireceğiz. İyi niyetli olan üyeler bunu yapmasınlar. Artık bu kaos bitsin, bunu yapmasınlar. Eski başkanlar, başkaları için aidat yatırma olayını bıraksınlar.

TFF'YE ELEŞTİRİ

TFF'nin pandemi sürecinde kulüplere sağladığı hiçbir şey olmamıştır. İhtiyacımız olduğu bu dönemde TFF'nin yanımızda olması gerekirdi. Bunları yüzlerine de söyledim. FIFA nezdinde yaptığımız girişimler, buradan fesih ederek haksız yere giden futbolcularımızın yaratmış olduğu durumu, UEFA ve FIFA'nın kayıtsız kalmasına karşılık TFF'nin girişimleri olmalıydı. Maalesef böyle bir şey göremedik.

SERGEN YALÇIN'A 'X HOCA' DİYEN SPİKER HAKKINDA

Hocamız hakkında yayıncı kuruluşta 'X teknik direktör' diye bahseden kişiyi kınıyorum. beIN SPORTS da bu kişilere uyarıda bulunmalı. Kimse, Beşiktaş'ın hocasına X diyemez. 200 tane beIN SPORTS eder. Hocama hiçbir kuruluş X diyemez.

VAR İFADELERİ

VAR'ın Türk futboluna adalet getireceğinden hiç şüphem yok. Fakat VAR'ın yanlış kararlar vermesi kafalarımızı karıştırıyor. VAR, var olsun diye oraya konulmadı. Maçı doğru yöneten hakeme bile hatalı karar verdirecek VAR'ı istemiyoruz.

Geçmiş yönetimde görevimi iyi şekilde yaptım. Sürekli 'Sen de oradaydın' deniyor. Başarılı işlerimde ben yokum, başarısızlıklarda ben varım. Fikret Orman seçimden bir hafta önce 'Çebi, Şenol Güneş ile çalışmadı' dedi. Ancak başarısızlıklarda 'O da vardı' dedi.

GÖKHAN TÖRE SORUSUNA TEPKİ

Sen Boyko niye alınmış diye soran bir adam değilsin. Aras niye alınmış diye soran bir adam değilsin. 300-500 bin euroya aldığımız ve başarılı olup olmayacağı belli olmayan bir arkadaşımızı eleştiriyorsunuz. Bu transferi sadece ben yapmadım. Ekip olarak biz yaptık. Bu soruda bir art niyet olduğunu görüyorum.

Kaynak: Fanatik

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM