Ali Koç: Gökhan, para için ayrılmamıştı!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Erol Bulut ile beraber düzenlediği basın toplantısında Gökhan Gönül ile ilgili gelen bir soruya da yanıt verdi.

0 Yorum Sercan Yılmış
Ali Koç: Gökhan, para için ayrılmamıştı!

REKLAM

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Emre Belözoğlu'nun sportif direktörlük için imzayı attığı törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başkan Ali Koç da törende açıklamalarda bulundu.

Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'den ayrıldığı dönemle ilgili bir soruyu yanıtlayan başkan Koç, "Aslında buna cevap vermemem gerekir ama bir konuya değinmem lazım. Gökhan Gönül, buradan ayrıldığında içim parçalanmıştı. Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'ye hizmet etmek için ne kadar kendini parçaladığını biliyorum" dedi.

Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'de oynadığı dönemde en az para alan oyunculardan biri olduğunu söyleyen Koç, "Buradan para için ayrıldığı haberlerinin çıkması, taraftarın tepkisi ki onu kimin organize ettiğini de biliyorum. Çubuklu ona yakışıyor, kaptanlık ona yakışıyor. Allah nazardan korusun. Onun aramızda olması, kaptanımız olması, beni ziyadesiyle mutlu ediyor" ifadelerini kullandı.

2007'den 2016'ya kadar Fenerbahçe forması giyen Gökhan Gönül, 4 sezon da Beşiktaş forması giydikten sonra 20-21 sezonu öncesinde Fenerbahçe'ye geri dönmüştü. 

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM