Ali Koç ve Aydınlar'dan 'Birlik' mesajı!

Fenerbahçe'nin Acıbadem ile yaptığı sponsorluk anlaşması için Başkan Ali Koç ile eski TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar bir araya gelip birlik mesajı verdi.

0 Yorum Kerimcan Özdal
Ali Koç ve Aydınlar'dan 'Birlik' mesajı!

REKLAM

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sağlık sponsorluğu anlaşması için Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile bir araya geldi.

3 Temmuz şike soruşturması sürecinde TFF başkanlığı yapan ve Fenerbahçe camiasının tepkilerini alan Mehmet Ali Aydınlar ile ilgili Ali Koç şu sözleri sarfetti:

“Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte göreve geldiğimiz günden bu yana oluşturduğumuz plan çerçevesinde Kulübümüzün işleyişi adına tepeden tırnağa pek çok adım attık; iş birlikleri, yeni bir yapılanma, sponsorluk anlaşmaları…

''GEÇMİŞTE YAŞANANLARI BİR KENARA BIRAKMANIN...''

Tüm bu adımları atarken de içerisinde bulunduğumuz durumdan hareketle maddi manevi zorluklarla mücadele ettik ve etmeye devam ediyoruz.

Bu ‘bir’ olma yolunda, geçmişte yaşananları bir kenara bırakmanın ve Fenerbahçe için önümüze bakmanın zamanının geldiği fikrindeyim.

Geçmişe takılı kalmak, kutuplaşmayı sürdürmek bu camianın ihtiyacı olan en son şey, en birincil ihtiyacı ise Fenerbahçe için güçlerimizi birleştirmek.

''MEHMET ALİ BEY İLE YOL ARKADAŞLIĞI YAPMA KARARI ALDIK''

Bu doğrultuda sezon başında Mehmet Ali Bey ile istişare ettik ve birlikte bir yol arkadaşlığı yapma kararı aldık. Mehmet Ali Bey de söz konusu Fenerbahçe olduğunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağını bize iletti. Çok memnun olduk.

Sarı lacivert sevdamız için, ortak paydamız Fenerbahçe olunca hepimizde akan sular duruyor.

Mehmet Ali Bey, Fener Ol kampanyamıza da Fenerbahçelilik bilinciyle destek olmuştu, o dönem de kendisiyle bir iletişimimiz oldu.

Anlaşmanın camiamıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Sayın Mehmet Ali Aydınlar’a ve Acıbadem Sağlık Grubu’na tekrar hoş geldiniz diyorum.”

Bu iş birliğine dair açıklamalarda bulunan Acıbadem Sağlık Grubu Başkanı Sayın Mehmet Ali Aydınlar da şu sözleri dile getirdi:

“Acıbadem Sağlık Grubu olarak Fenerbahçe'nin sağlık sponsoru olmaktan, Fenerbahçe’nin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sponsorluğumuz kapsamında sporcuların sezon öncesi sağlık kontrolleri, sporcu yaralanmalarındaki tanı ve tedavileri ile performans testleri hastanelerimizde ücretsiz yapılacak.

''BEN FENERBAHÇELİYİM...''

Ben Fenerbahçeliyim, kulübüme dün de destekte bulunuyordum bugün de bulunuyorum yarın da bulunmaya devam edeceğim.

Bu sponsorluğun ise benim için önemi ve anlamı çok farklı. Bu benim için bir sponsorluk değil, bir yol arkadaşlığı anlamı taşıyor. Detayların hiçbir önemi yoktur. Bugün bu anlaşmanın da özünde tamamen Fenerbahçeliliğimin bana verdiği o muhteşem duygu ve sorumluluk yatıyor.

''FENERBAHÇELİLERİN GURUR DUYACAKLARI TAKIMLAR OLUŞTURDU''

Omuz omuza olmamız gereken bu sezonda yan yana bir yol yürüyeceğiz.

Başkanımız, maddi ve manevi büyük fedakârlıklar yaparak başta futbol olmak üzere tüm branşlarda zirveye oynayan, Fenerbahçelilerin gurur duyacakları takımlar oluşturdu.

Göreve geldiği günden itibaren de maddi ve manevi her şeyiyle Fenerbahçe’ye hizmet ediyor.

Biz Fenerbahçelilerin, bu büyük camianın da görevi, elimizden gelen her konuda Kulübümüzün yürüdüğü bu zorlu süreçte Fenerbahçe’nin ve Başkanımızın yanında olmaktır

Bugün, sorumluluk hepimizindir.”

Kaynak: Fanatik

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM