Ali Naibi, görevinden istifa etti!

Beşiktaş Futbol Direktörü Ali Naibi, istifa ederek görevinden ayrıldı.

0 Yorum Sercan Yılmış
Ali Naibi, görevinden istifa etti!

REKLAM

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta Futbol Direktörü Ali Naibi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Ali Naibi'nin açıklaması şu şekilde;

Değerli Beşiktaş Camiası, 

30 Eylül 2020 tarihi itibariyle Beşiktaş JK Futbol Direktörlüğü görevinden ayrılmış bulunmaktayım. 

Sekiz sene boyunca Beşiktaş Jimnastik Kulübü içerisinde farklı görevlerde gurur ve mutlulukla çalıştım. 

2 Süper Lig Şampiyonluğu, Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final, namağlup gruplardan çıktığımız Şampiyonlar Ligi Son 16 macerası ve ömrüm boyunca unutmayacağım daha birçok bapn, güzel an ve anılar yaşadım. 

Bu çatı altında sevinç, mutluluk, heyecan, hayal kırıklığı dahil bir insanın yaşayabileceği bütün duyguları hissettim. Kulübümü uluslararası düzeyde de temsil etme onurunu yaşadım. 

Seneler içerisinde farklı yönetim tarzlarına sahip birçok yöneticiyle çalışma fırsatım oldu. Sekiz sene boyunca kişilerin değil sadece Kulübümün menfaatleri doğrultusunda çalıştım. 

Ne yazık ki mevcut Yönetim Kurulu ile uzun süredir fikir aynhidan yapmaktayım Yaklaşık altı aydır işimin gereği olan görev, yetki ve sorumlululdarda aktif rolüm olmamasından dolayı bu karanıııı uzun zaman önce almıştım. Yönetim Kurulu ile karşılıldı görüşerek aynlık sürecimi bir an önce neticelendirebilmek için birçok kez randevu talep etmeme rağmen herhangi bir cevap alamadığı. belirtmek isterim. 

KAYNAK:FANATİK

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM