Beşiktaş'a Kolombiya'dan kaleci

Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Kolombiyalı Alvaro Montero için girişimlere başladı. Menajeri de görüşmeleri doğruladı.

0 Yorum Halil İbrahim Ağış
Beşiktaş'a Kolombiya'dan kaleci

REKLAM

Loris Karius ile yolları ayrılan Beşiktaş, kaleci transferinde hareketli bir döneme girdi.

1.96 metre boyundaki Alvaro Montero, Deportes Tolima takımında forma giyiyor. Son dönemde David Ospina'nın yedeği olarak Kolombiya milli takımına da seçilen Montero, ülkenin önemli file bekçilerinden biri. 

SİNAN BOLAT DA GÜNDEMDE

Oyuncunun Türkiye temsil haklarını elinde bulunduran ve Beşiktaş'la görüşmeleri gerçekleştiren Ayhan Yeşilbaş, Ajansspor'a yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'la görüşmelerimiz devam ediyor. Sinan Bolat da gündemde. Alvaro genç bir kaleci ve Kolombiya'nın teknik direktörü Carlos Queiroz onun yeteneklerine hayran kaldı ve onu milli takıma aldı. Kendisini isteyen çok sayıda takım var; ama Beşiktaş'a sıcak bakıyor.

İKİ KOLOMBİYALI İLE GÖRÜŞTÜ

Falcao ve Oscar Cordoba ile görüştü; Beşiktaş hakkında ikisinden de olumlu bilgiler aldı. Uzun boylu ve boy avantajını çok iyi kullanan bir kaleci. Beşiktaş'a uzun yıllar hizmet eder; ayrıca genç olması nedeniyle sonraki satışından da para kazandırır. Beşiktaş yönetimine bu transferin takas yoluyla da olabileceğini söyledim. Enzo Roco takasta kullanılabilir. Yönetim şu anda değerlendirme yapıyor. Bu hafta içerisinde cevap vermelerini istiyoruz" dedi.

Kaynak: Ajansspor

 

 

 
 

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM