Beşiktaş'tan altyapı hamlesi!

Beşiktaş'ta altyapı sorumluluğuna getirilen Mehmet Ekşi için düzenlenen basın toplantısında başkan Ahmet Nur Çebi alt yapı sorumlusu Mehmet Ekşi ve teknik direktör Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu.

0 Yorum Berke Onol
Beşiktaş'tan altyapı hamlesi!

REKLAM

Ahmet Nur Çebi: "Sayın Mehmet Ekşi hocamızla bir yola çıktık. Göreve geldiğimizden beri öze dönmemiz gerektiğini söylüyoruz. İnşallah kendisiyle uzun yıllar çalışacağız."

"100 YILIN ALT YAPISINI KURACAĞIZ"

Mehmet Ekşi: "Beşiktaş, 'Bırakma beni' dedi. Ben de bir Beşiktaşlı olarak, 'Bırakmam seni' dedim ve geldim. Ben gerçekten çok deneyimli bir teknik adamım. 40 yıldır Türk futboluna hizmet ediyorum. 100 yılın altyapısını kurmak için iddialı geliyorum.

Birçok ülkenin altyapılarını inceledim. Şimdiye kadar birçok eksiğimizi gördüm. Beşiktaş yönetimi, bizim projelerimize destek verecektir. Türkiye'nin en iyisi olacağız. Bu konuda hiçbir endişem yok.

Aşağıdan yukarıya giden yolu en iyi Sergen Yalçın ile Mehmet Ekşi biliyor. İkimiz de altyapıdan yetiştik ve ikimiz de değerli hocamız Serpil Hamdi Tüzün ile birlikte çalıştık. Biz burada müthiş oyuncular üreteceğiz."

"BANA 'HELAL OLSUN' DİYECEK MİSİNİZ?"

Sergen Yalçın: "Altyapıdan 6-7 futbolcumuz A Takım'da. 'Genç oyunculara önem vermiyor' diye hala eleştiriliyorum. Bunlar benim için üzücü. Haftalarca 19 yaşındaki çocukları oynatan başka bir hoca var mı?

Gençlerle oynarım ama 6. haftada 3 mağlubiyet, 3 beraberlik olduğu zaman bana, 'helal olsun, gençleri oynatıyorsun' diyecek misiniz? Tabela önemli. Siz hangi ülkede yaşıyorsunuz?

Gençleri rahat bırakın. Zamanı geldiğinde zaten oynatıyoruz. Bu kadar üstüne gitmeyin çocukların. 7 tane genç oyuncuyu aynı anda oynatamayız. Burası Beşiktaş."

Kaynak: FutbolArena

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM