'En güçlü aday Galatasaray'!

Galatasaray Kadın ve Erkek Voleybol Takımları için HDI Sigorta ile yaptığı bir yıllık isim sponsorluk anlaşmasının basın lansmanı gerçekleştirildi.

0 Yorum Sercan Yılmış
'En güçlü aday Galatasaray'!

REKLAM

Yusuf Günay, HDI Sigorta ile uzun süredir iş birliği yaptıklarını belirterek, "HDI Sigorta ile uzun zamandır devam eden iş birliğimizi bu sene kapsamını genişleterek 2020-2021 sezonunda da erkek ve kadın voleybol takımlarımızın adını Galatasaray HDI Sigorta olarak kararlaştırdık. Pandemi döneminin verdiği olumsuz etkiler göz önünde bulundurulduğunda bu sponsorluğun kulübümüz için son derece önemli olduğu görülecektir. Umuyorum ki geçen sene yarı finale kaldığımız ve ardından pandemiden dolayı iptal edilen Avrupa Kupası'nı ve lig kupalarını bu sene müzemize getirme imkanımız olur. Bunun için takımlarımız özverili bir çalışma içinde." diye konuştu.

İşte Yusuf Günay'ın açıklamaları:

"Dün bir toplantı gerçekleştirdik. Hocamız da geldi, gayet güzel bir toplantı oldu. Bu konuda üretilenlerin tamamı spekülasyon. Galatasaray bu sene yine şampiyonluğun en büyük adayıdır. Takımımıza güveniyoruz. Şampiyonluğun en güçlü adayı Galatasaray"

'BAZI KARARLAR ALDIK'

"Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı yine şampiyonluğun en büyük adayıdır. Bu konuda, özellikle Florya'da yeni bir yapılandırma, yapılan altyapı dahil olmak üzere oradaki yapılandırmalar konusunda bazı kararlar aldık."

"2018 ocak ayında Sayın Mustafa Cengiz başkanlığındaki yönetim göreve geldiğinden bu yana 6. transfer dönemi sona erdi. Biz bu transfer dönemleri içerisinde toplam 45 milyon euro'luk bir oyuncu transfer ettik, 61 milyon euro'luk da oyuncu satışı yaptık.

'TARAFTAR TEPKİSİNDE HAKLIDIR'

"Bugün taraftar, elbette ki tepkisinde haklıdır. Taraftarın tepkisine herhangi bir tepki göstermek söz konusu değil. Bizim için son derece değerlidir. İlerleyen günlerde yönetimin de haklı olduğu görülecektir. Biz Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda olması gerekeni yaptık. Belki iletişim yanlışlıkları olabilir bunları kabul ediyorum ama Galatasaray Spor Kulübü'nün menfaati olan neyse, bizim şu an yaptığımız odur."

KAYNAK:Fanatik

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM