Fenerbahçe'de Gökhan Gönül sevinci!

Süper Lig'in 5. haftasında deplasmanda Göztepe ile karşılaşmaya hazırlanan Fenerbahçe'de sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül ve Garry Rodrigues, takımla çalışmalara başladılar.

0 Yorum Sercan Yılmış
Fenerbahçe'de Gökhan Gönül sevinci!

REKLAM

Süper Lig'in 5. haftasında yarın (18 Ekim Pazar) Göztepe ile karşılaşmaya hazırlanan Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle durumu belirsiz olan Gökhan Gönül takımla çalışmalara başladı. Takımdaki geleceği belirsiz isimlerden diğer isim olan Garry Rodrigues'in de takım çalışmalarına katıldığı aktarıldı. İki ismin de İzmir deplasmanına götürülmeleri bekleniyor. 

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül, üst adelesindeki sertleşme nedeniyle çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdürüyordu. Garry Rodrigues ise kasığındaki ağrı nedeniyle dün yapılan takım antrenmanına katılamamıştı. 

PEROTTİ ANTRENMANA KATILMADI

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül ve Garry Rodrigues'in de takıma katılmasıyla birlikte tek eksik yeni transfer Diego Perotti olarak dikkat çekiyor. 

TESTLER NEGATİF

Bugün saat 18:00'de İzmir'e hareket edecek Fenerbahçe'de tüm takıma corona virüs testi uygulanırken yapılan testlerin tamamında sonuçların negatif çıktığı aktarıldı. 

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM