Galatasaray kararını verdi!

Gözden çıkarılan isimlerin sürekli başka kulüplerle anılması, yaz döneminde Galatasaray'ı satış konusunda zorlamıştı. Bu kez elden çıkarılması planlanan isimlerle ilgili temaslar gizli yürütülecek.

0 Yorum Fırat Can Gedik
Galatasaray kararını verdi!

REKLAM

Galatasaray'da dış transfer kadar iç transferin de önemi çok büyük. Çünkü Sarı-Kırmızılılar'ın hâlâ almak için satması gerekiyor.

Yaz döneminde bu konuda ciddi sıkıntılar yaşayan Galatasaray Yönetimi, bir türlü gözden düşen oyuncuları elden çıkaramamıştı. Bu kez operasyon daha gizli ve sessiz yürütülecek. Her ne kadar listedeki oyuncular aynı olsa da, formül farklı olacak. Fatih hoca, yönetimden hiçbir futbolcusu hakkında olumsuz açıklama gelmesini istemiyor. Terim bu isimleri de oynatarak devre arasına kadar parlatmaya çalışacak.

Feghouli, Babel, Diagne

Sarı-Kırmızılılar'ın hem maliyetinden kurtulmak hem de bonservis kazanmak istediği oyuncuların başında Feghouli geliyor. Cezayirli yıldız için Arap kulüpleriyle görüşmeler yapılıyor. Galatasaray'ın beklediği 4 milyon Euro'luk satış gerçekleşirse, Sarı-Kırmızılılar kiralık anlaşmaların birçoğunu bitirebilecek. Ayrıca Babel için de birkaç Hollanda ekibinden teklif alındığı öğrenildi. 

'Belhanda'yı bekleyelim!'

Tecrübeli futbolcudan gelmesi muhtemel 1-2 milyon Euro civarındaki bonservis de Galatasaray'ın elini bir hayli güçlendirecek. Şu ana kadar bekleneni veremeyen Diagne'nin de iyi bir teklif gelmesi halinde satılacağı öğrenildi. Sezon sonunda kontratı bitecek olan Belhanda için Fatih hocanın "Biraz daha bekleyelim" dediği de gelen haberler arasında.

Fanatik

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM