Galatasaray seçime gidiyor! İlk adaylar belli oldu...

Galatasaray'da yönetim seçim kararı aldı!

0 Yorum Can Bedel
Galatasaray seçime gidiyor! İlk adaylar belli oldu...

REKLAM

Galatasaray'da yönetim beklenen kararı aldı. Kulüpten 'kamuoyuna duyuru' başlığıyla yapılan açıklamada Galatasaray Yönetim Kurulu'nun oy birliği ile 19-26 Aralık 2020 tarihinde yapılmak üzere seçim kararı aldığı ifade edildi. Sarı-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu, oy birliğiyle 19-26 Aralık 2020 tarihinde yapılmak üzere seçim kararı almıştır. Pandemi nedeniyle, 7244 sayılı kanun ve bu kanuna istinaden çıkartılan genelge çerçevesinde başvuru yapılacaktır."

BURAK ELMAS VE METİN ÖZTÜRK BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Seçim kararının alınmasının ardından Burak Elmas, Galatasaray Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. Burak Elmas yaptığı paylaşımda "Galatasaray Yönetim Kurulu 19-26 Aralık 2020 tarihleri için seçim kararı almıştır. Ben ve yol arkadaşlarım Galatasarayımızın birliği ve geleceği için, Galatasaray değerleri çerçevesinde, değişimi sağlamak amacı ile yola çıkıyoruz. Camiamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. 

Seçim kararının ardından Galatasaray Divan Kurulu üyesi ve eski GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, adaylığını açıkladı. Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, "Galatasaray Yönetim Kurulu seçim kararını açıkladı. Her zaman plansız ve baskın seçimlerin Galatasarayımıza zarar verdiğini düşündüm. Ben ve ekibim, gerek yaptığımız çalıştaylarla, gerekse yüz yüze toplantılarla son 14 ayda, 1.200 üyemiz ile bir araya geldik. Yüzde 40 değil, yüzde 100 hazırız. Sorunları biliyoruz. Güçlü ekibimizle ve camiamızın desteğiyle çözemeyeceğimiz sorun yok." ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM