Igor Kokoskov: “Oyuncular Fenerbahçe’yi Temsil Etmekten Ötürü Çok Mutlu”

Igor Kokoskov, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

0 Yorum Can Bedel
Igor Kokoskov: “Oyuncular Fenerbahçe’yi Temsil Etmekten Ötürü Çok Mutlu”

REKLAM

ING Basketbol Süper Ligi’nde Galatasaray ile karşılaşacak Fenerbahçe Beko’da koç Igor Kokoskov, maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Igor Kokoskov’un açıklamaları şu şekilde:

“Çok iyi insanlardan oluşan bir takıma sahibiz. Çok profesyonel bir takım ve maçlarda da büyük bir coşku ile oynuyorlar. Fenerbahçe‘yi, kulübü, organizasyonu temsil etmekten çok mutlu olan bir ekibe sahibiz. Teknik ekip için de aynısı geçerli.

Ne yazık ki takım olarak çok fazla zaman geçiremedik. Birtakım sakatlıklarımız oldu ve bu da takımı oldukça etkiledi. Sağlıklı kalmanın çok önemli olduğu sezonda birtakım sıkıntılar yaşadık ve bu da iniş çıkışlar yaşamamıza sebep oldu. Fakat daha iyiye gittiğimiz için mutluyum çünkü bu eforu sahaya yansıtmaya başladık. Takım olarak daha fazla mücadele ediyoruz, takım kimliğini daha fazla gösteriyoruz.

Galatasaray‘a çok büyük saygı duyuyoruz. Şu an bulundukları nokta potansiyellerini yansıtmıyor, çok daha büyük bir potansiyele sahipler. Biz de bu maça çok ciddi hazırlandık. Zaten bütün maçlara böyle hazırlanıyoruz. Çok özel bir sistemi yansıtacağımızı söylemiyorum, takım olarak çok iyi işler yapmalıyız. Sezonun genelindeki performansımızı iyi bir şekilde sahaya yansıtmalıyız. Bizim her maça karşı yaklaşımımız aynı: En iyi şekilde mücadele etmek.”

 

Etiketler:

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM