Klopp, karantina günlerini anlattı

''Bulaşık makinesinin uzmanı oldum''

0 Yorum Kerimcan Özdal
Klopp, karantina günlerini anlattı

REKLAM

Liverpool Menajeri Jürgen Klopp, kulübün youtube kanalına verdiği röportajda karantina sürecinde yaşadıklarını anlattı. 

Klopp: ''Evde olduğum süreçte birçok yeni şey öğreniyorum. Bulaşık makinesinin uzmanı oldum. Bir kez yumurta yaptım ama eşim tekrar yapmam için izin vermedi. 52 yaşında olmama rağmen kravat bağlayamıyorum. Oğlumla birlikte bunu öğrenmeye çalışıyoruz. 

''FİRMİNO MAÇTA MESAJ ATTI''

Youtube'da Barcelona maçını izledim. İlk yarı bittiğinde bir şeyler ters gidiyordu ve sanırım Firmino'ydu 'Oyuncu değiştirmemiz gerek' diye mesaj attı. Wijnaldum'u oyuna aldım ve bunun üzerine çok şaka yaptık. 

''FAVORİ FİLMLERİM...''

 İron Man'i ilk kez izledim ve çok beğendim. Favori filmlerim Salak ile Avanak ve Adam Sandler'ın Sucu filmi. Ama komedi filmi izlerken çok sesli ve uzun uzun güldüğüm için benimle film izleyenler sonraki şakayı kaçırıyor. O yüzden benimle komedi filmi izlemek pek eğlenceli olmuyor. 

Okul dönemimden arkadaşlarımla bir grubumuz var. Geçenlerde birbirimizin fotoğraflarını attık ve çok eğlendik. Kuzenim de çocukluk fotoğraflarımızı gönderdi. Anılarım canlandı.

''İNSANLARIN GÜLMESİ BENİ MUTLU EDER''

Gençken ilginç biri olarak görülürdüm. Hala öyle olduğumu söyleyenler vardır. Fotoğraflarımdan bile anlaşılabiliyor. Eski fotoğraflarımı herkes görebilir, böyle bir dönemde bunlara bakıp insanların gülmesi beni mutlu eder.

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM