"Kurtulduk!" dediler, Türkçe teşekkür ettiler!

Fenerbahçe'nin Uruguaylı çiçeği burnunda savunmacısı Mauricio Lemos'un ardından, eski kulübünün taraftarları kutlama ve Fenerbahçe'ye teşekkür tweetleri attı.

0 Yorum Berke Onol
"Kurtulduk!" dediler, Türkçe teşekkür ettiler!

REKLAM

Las Palmas taraftarları, yüksek maliyeti ve takımın küme düşmesiyle birlikte ayrılmak isteyişi nedeniyle Mauricio Lemos'tan kurtuldukları düşüncesindeler.

Fenerbahçe'nin yeni transferinin ağır ve başarısız bir stoper olduğunu iddia eden İspanyol taraftarlar, Lemos'un transferine ilişkin Las Palmas kulübünün resmi Twitter hesabından atılan tweetin altına kutlama tweetleri attılar.

İşte o tweetlerden bazıları:

"Türkler bizi bu yavaş ve başarısız stoperden kurtararak, sempatimizi kazandılar."

"Las Palmas taraftarlarının yorumlarını görmeye gelen Fenerbahçe taraftarlarına: BİZİ ONDAN KURTARDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!"

"Lemos, Las Palmas'taki ilk sezonlarında potansiyelini gösterdi. Performansıyla Las Palmas taraftarını çok mutlu edemedi belki ama Fenerbahçe'de iyi bir yedek olacak! Sonraki transferlerinizde bol şanslar."

"Doğru söylemek gerekirse Lemos eskiye nazaran çok daha az oynamaya başlamıştı. Bizim için pek işe yaramadı, Fenerbahçe için de işe yarayacağını düşünmüyorum."

TÜRKÇE TEŞEKKÜR ETTİLER!

"Fenerbahçe, Aldığınız için teşekkürler Gracias!!" (Tweetin çevirisiz orijinal halidir)

Vuvuzela Sports

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM