Maradona beyin kanaması geçirdi!

Arjantin ve Dünya futbolunun en büyük isimlerinden Diego Armando Maradona, ameliyat edildi. 60 yaşındaki ismin beynindeki pıhtı alındı.

0 Yorum Fırat Can Gedik
Maradona beyin kanaması geçirdi!

REKLAM

Baş ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırılan Maradona, beyin ameliyatı oldu. Arjantinli ismin beyin kanaması geçirdiği belirtilirken; yapılan operasyonla hasarlı bölge temizlendi. Futbol efsanesi dinlenmeye alındı.

60 yaşındaki futbol efsanesinin kişisel doktoru Leopoldo Luque ameliyatla ilgili bilgi verirken, "Beyindeki pıhtıyı aldık ve Diego ameliyata çok iyi karşılık verdi" dedi.

Maradona'nın müşahede altında tutulacağını kaydeden Luque, "Şu anda her şey kontrol altında. Fazla kompleks bir durum değil; ancak neticede bu bir beyin ameliyatı" diye konuştu.

Yaklaşık 80 dakika süren ameliyat için 50 kadar taraftar da operasyonun yapıldığı kliniğin önünde toplandı. "Diego, Diego" tezahüratları yapan taraftarlar daha sonra klinik önünden ayrıldı.

Arjantin ile 1986 Dünya Kupası'nı kazanan Diego Armando Maradona, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük isimlerinden biri olarak gösteriliyor.

NTV Spor

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM