Marcao'nun performansı düşündürüyor!

Süper Lig'de bu haftayı bay geçen Galatasaray'da geride kalan haftalarda az gol yenmesi yüzleri güldürdü. Öte yandan Marcao'nun bireysel hataları savunmada dikkat çekti.

0 Yorum Fırat Can Gedik
Marcao'nun performansı düşündürüyor!

REKLAM

Son haftaların formda takımı Galatasaray’da işler yoluda giderken aksayan bazı noktalar da bulunmuyor değil. Bunların başında da Marcao geliyor.

Cim-Bom seri galibiyetler aldığı son dönemde kalesinde az gol görüyor ya da görmüyor ama Brezilyalı stoperin formu endişe yaratıyor.

Bireysel hataları ile dikkat çeken Marcao’nun bu durumu hem şaşkınlık yaratıyor hem de tedirgin ediyor.

Yaz döneminde Roma’nın gündemine gelen ama transferi gerçekleşmeyen 24 yaşındaki stoperin formsuzluğu çeşitli nedenlere bağlanıyor.

İlk planda İtalya’ya transferinin gerçekleşmemesinin oyuncu üzerinde olumsuz etki bırakmış olabileceği düşünüldü. Agresifliği ile dikkat çeken Marcao, Ümit Milli Takımı ile yapılan özel maçta Halil Dervişoğlu ile kavga etmişti.

İnişli çıkışlı performansı ile dikkat çeken, agresif görünen Marcao’nun beklediği yeni kontrat ve zammın gelmemesinin sarı-kırmızılı oyuncuyu olumsuz etkilendiği belirtiliyor.

1.5 sene daha sözleşmesi bulunan ve yıllık 850 bin euroya forma giyen Marcao’nun söz verilmesine rağmen henüz harekete geçilmemesi nedeniyle büyük hayal kırıklığı içinde olduğu belirtildi.

Skorer

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM