Newton'ın için final maçı!

Takımıyla sürekli toplantılar yapan İngiliz teknik adamın, “Lige iyi başlayamadık ama biz bu değiliz. Potansiyelimiz de kalitemiz de daha yüksek. Kim olduğumuzu gösterelim. Kazanıp öyle gelelim” dedi

0 Yorum Fırat Can Gedik
Newton'ın için final maçı!

REKLAM

İlk 5 haftalık performansıyla hem Trabzonspor hem de teknik direktör Eddie Newton beklentilerin altında kaldı. Fırtına, Fenerbahçe maçıyla yeni bir sayfa açmak istiyor.

İngiliz hoca, kritik mücadele öncesi oyuncularıyla sürekli toplantılar yaparken, motivasyonu üst seviyede tutuyor. Dünkü antrenmanda da takımla kısa bir toplantı yapan Newton’un, “Lige iyi başlayamadık ama biz bu değiliz. Bu maç camia ve taraftar için çok değerli. Bizim adımıza da büyük bir çıkış fırsatı. Pazar günü kim olduğumuzu herkese gösterelim. Potansiyelimiz de kalitemiz de bundan daha yüksek. Kazanıp öyle gelelim. Bunu yapacak gücümüz var. Unutmayın, rakip sizden iyi değil” dediği öğrenildi.

Final gibi bakıyor

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun “Sana güveniyoruz. Sadece saha içine odaklan” mesajını gönderdiği Newton, Fenerbahçe mücadelesine final gözüyle bakıyor. Olası yenilgide İngiliz teknik adamın koltuğu ciddi tehlikeye girebilir. Genç hoca, deplasmanda kazanıp kredisini yükseltmek amacında. 

Fanatik

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM