ÖZEL - ''Edin Visca için karar haftası! Ayrılırsa...''

Vuvuzela Sports TV'deki Başka Futbol programında Hilmi Sever, Başakşehir'deki transfer politikasını ve Edin Visca'nın son durumunu değerlendirdi.

0 Yorum Kerimcan Özdal
ÖZEL - ''Edin Visca için karar haftası! Ayrılırsa...''

REKLAM

Vuvuzela Sports'un YouTube kanalında 'Başka Futbol' programıyla ekranlara gelen Serkan Akkoyun ile Hilmi Sever gündemi değerlendirirken transfere dair de önemli bilgiler aktardı. 

Hilmi Sever, Başakşehir'in transfere bakış açısını değerlendirirken ''Başakşehir'in 7-8 oyuncu listesinde var. Celtic'ten Bolingoli de bu isimlerden biri olabilir. Bunu kulüpten teyit etmedim. Başakşehir'in transferdeki tutumu şu şekilde. Oyuncuları bitirme noktasına getirdikten sonra en son şartlara, oyuncunun yapısına ve karakterine bakıyor. Mesela bir mevki için 3 ismi bitirme noktasına getiriyor ama hangisini seçeceğine oyuncunun karakterine göre karar veriyor.'' ifadelerini kullandı. 

''VİSCA İÇİN KRİTİK HAFTA''

Başakşehir'de Visca ile ilgili gelişmelere de değinen Hilmi Sever, Bosna Hersekli oyuncuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: ''Visca için kritik hafta. Bir karar verecek; Ya sözleşme uzatacak ya da gidecek. Milli haftayı bekliyorlardı ve bitti. Kulüp, Visca'nın sözleşme uzatmasını istiyor. Oyuncunun üzerinde de bir baskı var bu konuda, ne yapacağına karar verecek. Kalırsa ve Şampiyonlar Ligi'nde takımı ileri taşırsa Başkan Göksel Gümüşdağ'ın da söylediği gibi heykelini bile dikerler, futbolu da burada bırakır. 

''TÜRKİYE İÇİNDE TEK ADAY FENERBAHÇE''

''Kulüpler anlaşırsa Visca gider. Farklı bir macera isteyebilir. Ama Şampiyonlar Ligi onu Başakşehir'de tutabilir. Avrupa'da bilinen bir oyuncu. Yaşı olmasına rağmen Türkiye dışına da transfer yapabilir. Türkiye içinde tek aday Fenerbahçe bence. Giderse oraya gider.''

Vuvuzela - ÖZEL HABER

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM