Trabzonspor rotayı tekrardan Avcı'ya çevirdi!

Hüseyin Çimşir sonrası görüşülen ancak anlaşılamayan Abdullah Avcı yeniden gündemde. Bazı yöneticiler tecrübeli hoca ile temas kurarken, Newton’un ayrılması halinde ilk adayın Avcı olacağı öğrenildi.

0 Yorum Fırat Can Gedik
Trabzonspor rotayı tekrardan Avcı'ya çevirdi!

REKLAM

Eddie Newton’un ayrılması halinde Trabzonspor Yönetimi yeni teknik direktör konusunda zaman kaybetmek istemiyor.

Daha önce Hüseyin Çimşir sonrası 3 kez görüşülen ancak anlaşılamayan Abdullah Avcı, Newton’un koltuğuna ilk aday. Yönetimin bir kanadı tecrübeli hoca ile temas kurarken, nabız yoklandı. Avcı’nın ise şu aşamada acele karar vermek istemediği ve özellikle takımın başında bir teknik direktör varken şartları konuşmaya sıcak bakmadığı öğrenildi. Ancak olası Newton’un ayrılığı halinde Trabzonspor’un teknik direktör olarak ilk hedefi; Abdullah Avcı olacak.

12 MİLYON TAZMİNAT HAKKI VAR

Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra yayıncı kuruluşta yorumculuk görevi yapan Avcı, sözleşmesi gereği yıllık 12 milyon TL tazminat alma hakkına sahip. Bu konuda Beşiktaş tarafı Avcı ile uzlaşmaya çalışıyor. Mevcut fesih kontratının devam etmesi halinde Avcı başka bir takımla anlaşırsa, örneğin 7 milyon TL’ye de el sıkışsa dahi Beşiktaş tarafından ücreti yine 12 milyon TL’ye tamamlanmak zorunda.

Fanatik

REKLAM

BENZER HABERLER

Yorum Yaz

Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Toplam Karakter: 0

0 YORUM